Konuşan Benn

3.5.2.2

4.8

5

Talking Tom'un en iyi arkadaşı Ben ile birlikte eğlenin

382.2k

Bu uygulamayı oyla

Talking Ben the Dog Free, My Talking Tom'un yaratıcıları tarafından geliştirilen eğlenceli bir uygulamadır, bir köpeğin sorumluluğunu almanız ve onunla telefonda konuşmanız gerekir. Bu köpek aynı zamanda size eğlenceli kimya deneyleri gösterir.

Onunla konuşabilmek için, bacaklarına veya her zaman okuduğu gazeteye dokunarak onun dikkatini çekebilirsiniz. Onun gazeteyi yere bırakmasını sağladığınızda, Ben'in söylediğiniz herşeyi tekrar edeceği bir konuşma başlatabilirsiniz. Hatta konuşmalarınızı kaydedebilir ve arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz, kendinizi bir köpek sesiyle konuşurken duymak oldukça eğlencelidir.

Ben, ayrıca, size farklı sonuçlar keşfetmeniz için birleştirebileceğiniz bazı tuhaf malzemeleri tuttuğu laboratuvarında biraz kimya öğretir. Eğer şanslıysanız, Ben, sizin yarattıklarınızla onları patlatmadan oynayabilir.

Eğer evcil hayvanınızı mutlu etmek istiyorsanız, onu beslemeli ve ona su vermelisiniz, bu özellikle küçük çocuklar için faydalı ve eğiticidir. Aslında, bu amaç için özel bir mod vardır ki bunda çocuklar Ben the Dog'un bakımını üstlenir ve onu daima beslerler.
Uptodown X